Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

 

 

 

Przychodnia Weterynaryjna "Puchatek" w Rybniku lek. wet. Barbara Pęciak-Wróbel

Lecznica weterynaryjna "Puchatek"

W naszej przychodni oferujemy Państwu szeroki zakres usług weterynaryjnych na najwyższym poziomie, szanujemy każdego klienta i dbamy o dobre imię naszej firmy.
 
RADZIMY, ZAPOBIEGAMY, LECZYMY, DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO WASZE, WASZYCH DZIECI I WASZYCH PUPILI.

 

Doradzimy Państwu jakie zwierzątko wybrać dla Waszych pociech - jak o nie należy dbać, jak zapobiegać groźnym chorobom poprzez prawidłowe – szczepienia, pielęgnację, żywienie, wychowywanie.
 
W trudnych sytuacjach zapewnimy Państwa pupilom profesjonalną diagnostykę - badania kliniczne, badania laboratoryjne, USG, zabiegi chirurgiczne, ewentualne konsultacje u specjalistów na najwyższym krajowym poziomie.Oferujemy również Państwu jako nieliczni korzystanie z doświadczeń medycyny niekonwencjonalnej – ziołolecznictwo, homeopatia, akupunktura, akupresura.
 
Zadbamy o Państwa podopiecznych na każdym etapie rozwoju, od narodzin poprzez dorastanie, wiek dojrzały, aż do późnej starości.
Prowadzimy również porady prawne związane z utrzymaniem zwierząt, zapewnienia porządku i bezpieczeństwa.