Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

 

 

 

Przychodnia Weterynaryjna "Puchatek" w Rybniku lek. wet. Barbara Pęciak-Wróbel

Ziołolecznictwo, homeopatia, akupunktura

Preparary homeopatyczne w połączeniu z ziołowymi "dopingują" organizm do włączenia wszystkich możliwych rezerw odpornościowych drzemiących w każdej komórce.

Znaczenie homeopatii i ziołolecznictwa jest powszechnie znane, a zastosowanie dodatkowo akupunktury - jak wiemy z doświadczeń naszej przychodni - przynosi w leczeniu wielu naszych pacjentów bardzo dobre efekty.

Wszystkie wymienione metody stosowane są przez pokolenia. Znane już wielu lekarzom weterynarii zyskują szeroką rzeszę zwolenników wśród właścicieli zwierząt, gdyż skuteczność działania jest wysoka i dobrze tolerowana przez naszych pupili.

Na jakiej zasadzie działają zioła i preparaty homeopatyczne - informacje o nich dostępne są w wielu źródłach, natomiast ważna jest umiejętność i trafność dobrania metody leczenia dla każdego pacjenta indywidalnie, aby efekty i skuteczność były możliwie najlepsze.

Tak jest np. w przypadkach porażeń kończyn dolnych (na różnym tle) u piesków i kotów, zastosowanie oprócz standardowego leczenia preparatów ziołowych i miejscowo akupunktury przywraca sprawność większości naszych pacjentów. Wiele jest możliwości zastosowań omawianych tu metod, a o skuteczności przekonać się mogą Państwo przychodząc do naszej Przychodni Weterynaryjnej.